Scump VS ieftin
Eu am o teorie. Îți dai seama cât de bun ori de slab este fotograful/videograful în funcție de PACHETUL oferit. Fotografii cunoscuți, buni, trecuți de un anumit nivel nu dau pachete. Și albumul este contracost. Cu cât pachetul este mai stufos cu atât fotograful/videograful este mai slab și încearca sa câștige evenimentul prin cât de multe are el în pachet la aceiași bani ca ala bun.
https://www.facebook.com/AlexandruPopaWeddingStudio
Putini sunt cei care inteleg valoarea pentru "mai tarziu" a imaginilor pe care noi cu multa munca si daruiere le capturam, pentru ei. Pentru noi imaginile sunt pline de sufletul nostru pus acolo... pentru altii sunt doar niste fotografii...
https://www.facebook.com/AlexandruPopaWeddingStudio
Bună! Eu sunt Alexandru Popa și pentru mine fotografia / videografia de eveniment este un stil de viață. La început a fost pasiunea pentru fotografie si pentru artă, acum această pasiune s-a transformat intr-un job full time. Sunt soț, tată și un om obișnuit, dornic sa cunosc oameni noi, să leg prietenii, să spun povești..pentru mine fotografia nu este doar un job, este o metoda de a povestii ceea ce simt! Sunt din Roman, și te invit să îmi urmărești blogul unde o să regăsești experiențele mele.